KZ system

Bezpečí domova

Bezpečí domova – s pomocí moderních technologií je to hračka

Cítit se doma v bezpečí je základ. Moderní technologie nám k tomu nabízejí širokou škálu chytrých pomocníků. Vybrat si správné zabezpečení ale není tak jednoduché.

V zabezpečení domácnosti se využívá informačních technologií. Jde například o kamerové systémy, protipožární systémy, anténní systémy nebo ovládání bran a vrat.

Tyto technologie nenabízejí pouze vyšší úroveň zabezpečení, ale i další výhody v podobě jejich hromadného ovládání jedním ovladačem.Také jdou jednoduše ovládat na dálku. Můžete mít své soukromí pod kontrolou odkudkoliv.

Kamery si můžete nainstalovat ven i dovnitř. Jejich záznam jde sledovat v mobilních telefonech v reálném čase i zpětně. Také sledují pohyb a mohou o jeho zachycení poslat zprávu do telefonu. Tuto funkci, plní ale především zabezpečovací pohybová čidla.

Otevírejte čipem nebo kartou

Užitečné je pořídit si také přístupový systém, který se vám, i dalším obyvatelům domu otevře čipem nebo přístupovou kartou. Samozřejmostí je i elektronická požární signalizace, která rozpoznává rizika s předstihem a včas vás varuje.

Pří výběru systémů je třeba dát si pozor především na kybernetické zabezpečení sítě, zprovoznění a následný servis zařízení. Dbejte také na výběr zařízení, u kterých jsou dostupné aktualizace.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.