Kamerové systémy pro Vaše soukromí

Jedná se o kategorii objektů, kam řadíme především rodinné domy, byty a rekreační objekty.

Společnost KZ systém působí v oboru již přes 15 let, po celou dobu budujeme a chráníme naše dobré jméno. Praxí máme ověřeno, že nasazení kamerových systémů v soukromí je dosti choulostivá záležitost pro každého majitele objektu. Ze stejného důvodu je pro nás v tomto případě na prvním místě důvěra zákazníka. Dodržujeme striktní pravidla, jak v této problematice postupovat a pracovat s důvěrnými informacemi.

Střežit a monitorovat svůj soukromý majetek pomocí kamer není v dnešní době nic nového. Přesto je v tomto oboru vidět velký pokrok. Dříve byl kamerový systém pasivním článkem domácnosti a bylo např. i složité přehrát si záznam ve video serveru. Dnes je naopak vše velmi jednoduché a stačí k tomu i běžný chytrý telefon. V době zrychlování internetu a datových sítí se nám neustále otevírá prostor pro dálkové ovládání bezpečnostních technologií. V případě kamerových systémů v soukromých objektech, je novodobým trendem online dohled nad svým majetkem pomocí tabletů a chytrých mobilních telefonů. Ve speciálních mobilních aplikacích můžete nejen sledovat reálný obraz v monitorovaném prostoru, ale lze již současně jeho záznam ukládat přímo do mobilních zařízení. Kvalita záznamu se navíc zvýšila díky využití megapixelových kamer, které pomalu nahrazují analogové technologie.

Výrobci a dovozci kamerových systémů nabízejí širokou škálu technologií pro domácí kamerové systémy. Dnes již lze kamery přizpůsobit i náročným interiérům a exteriérům moderních domácností. Kamery jsou vždy vybírány individuálně, s ohledem na každý nový projekt.

Mám zájem o nový projekt

Běžná domácnost - rodinný dům využíje pro monitoring 4 až 8 kamer, ve vyjímečných případech nasazujeme záznamový server pro 16 kamer. Ceny za aplikaci kamerového systému "na klíč" startují od cca 15 tis. Kč.

Hlavní přínosy při nasazení kamerového systému v soukromém objektu:

• Prevence kriminality
• Psychologický (zastrašující) moment pro pachatele trestné činnosti
• Záznam obrazu všech kamer v reálném čase a ve vysokém rozlišení
• Podklady při šetření mimořádné události (trestné činnosti) pro Policii ČR
• Online přenos pomocí datových sítí
• Záznam video relace na mobilní telefon
• Pořízení a uložení fotografie na mobilní telefon
• Bezpečná dálková správa funguje bez hranic a omezení všude, kde je dostupný internet