Naši partneři:

Partneři Jablotron WMS s.r.o. - Připojení k internetu | Televize | Telefon | Datacentrum Allianz DDQ HEROS - Bezpečnostní agentura Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN

Pracovní mise do srdce DAHUA Technology

Dostali jsme příležitost navštívit druhého největšího výrobce kamer na světě, DAHUA Technology. Návštěva Číny byla pro nás velkou výzvou. Měli jsme možnost projít zázemí společnosti, kde nás mile přívítali ve velkém stylu. V technických podlažích DAHUA jsme se dozvěděli, jak velké nároky jsou u této značky kladeny na kvalitu a spolehlivost výrobků. Prošli jsme testovacím střediskem, kde jsou kamery a ostatní výrobky vystaveny vysokým teplotám, mrazu, vodě, vlhku, prašnosti a kde se dokonce testují i kartonové obaly, aby ustály přepravu. Ve speciálním prostoru jsou dokonce testovány výrobky a obaly i na vibrace.

Na ulicích jsme pak viděli kamery na každém kroku, celé město je propojeno na speciální dispečerské stanoviště, propojeno s policií a dalšími bezpečnostními složkami. Auto lze v miliónovém městě najít za několik desítek minut. Kamery nad silnicemi monitorují SPZ, značku, barvu,  a další důležité informace o řidičích. S tím je spojena maximální kázeň a respekt řidičů. Za celý pobyt jsme neviděli jediný konflikt v dopravní infrastruktuře... pro nás nepochopitelné.   

Rádi bychom poděkovali našemu partnerovi TSS GROUP, bez kterého bychom tuto cestu nepodnikli a zároveň i společnosti DAHUA Technology za přátelské přijetí a celotýdenní péči.

Za KZ system s.r.o. Martin Vengrynský 


Fotogalerie:


Starší články