Poplachové systémy pro Vaše soukromí

Rodinný dům, bytová jednotka, rekreační objekt, garáž….. To jsou prostory, kde poplachové systémy chrání soukromý majetek. Aplikace bezpečnostních technologií je vždy přizpůsobena individuálnímu projektu. Každý návrh vychází z místního šetření, dispozice objektu, popř. situačních plánů stavby. Důležitým aspektem při návrhu koncepce elektronické ochrany jsou požadavky a potřeby zákazníků.

Mám zájem o nový projekt

V posledních letech zaznamenal sektor poplachových systémů zásadní změny. Kromě ochrany objektu dostaly poplachové systémy nové funkce v podobě automatizace domácnosti. Novodobým trendem je dálkové ovládání alarmu, včetně ovládání domácích spotřebičů a dalších domácích technologií. Prostřednictvím poplachového systému lze dnes na dálku topit, měřit teploty, zavlažovat zahradu, ovládat dveře, vrata a brány. Ovládání je možné provádět ve speciálních aplikacích pro chytré mobilní telefony, tablety, popř. ze vzdálených PC připojených na internet.

Jak funguje chytrý systém

Cenová dostupnost zabezpečení domácnosti je přímo úměrná rozsahu projektu a nárokům každého zákazníka. Výhodou moderních systémů je v podstatě neomezená modularita, takže lze začít základním zabezpečením a časem můžeme přidávat nové periferie a systém rozšiřovat. Cena základní sestavy poplachového systému s chytrou ústřednou činí cca 14 tis. Kč.