Vítejte u KZ system s.r.o

 

Děkujeme, že jste zavítali na naše stránky, rádi bychom se Vám představili.

Společnost KZ system s.r.o. byla založena v roce 1999. Upevnění své pozice na trhu a ekonomické stabilizace dosáhla již v roce 2003. Tehdy se společnost přestěhovala, prošla zásadní revitalizací a navázala úzkou spolupráci s významnými společnostmi v Ústeckém kraji. V následujících letech se podařilo rozšířit naši působnost i v dalších regionech.

V současné době zajišťujeme zakázky v rámci celé České republiky. Disponujeme kvalitním technickým zázemím, odborně vyškoleným personálem a jsme schopni pokrýt většinu potřeb svých klientů. Držíme krok  s moderní dobou a vítáme zdravou konkurenci, a proto absolvují naši zaměstnanci každoročně několik významných seminářů a odborných školení.

Jsme proklientská společnost, přistupujeme ke každému projektu individuálně a s maximální péčí. Ze stejného důvodu se svým klientům přibližujeme budováním nových regionálních poboček. V současné době máme již zastoupení v Mostě v České Lípě, Teplicích a v Praze. Akční radius servisní podpory a služeb jsme zaměřili především na Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj. Pro řadu klientů však zajišťujeme podporu i celorepublikově. Jedná se především o obchodní partnery s dlouholetou tradicí a V.I.P. klienty.