Příprava metodiky

a zajištění praxe pro studenty

Podporujeme inovativní vzdělávání

Společnost KZ system s.r.o. bude nově spolupracovat se SPŠE a ZDVPP, spol. s.r.o. na přípravě metodiky, zajištění praxe studentům a následné pracovní obsazení absolventů po dokončení střední školy.

Tato metodika bude zahrnovat zajištění praxe studentům a násled pracovní obsazení absolventů po dokončení střední školy. 

Školu budeme v rámci metodiky informovat o nových trendech v bezpečnostní technice, zajišťovat praktický výukový materiál. Tedy živou techniku a tím budou naše společnosti metodicky upravovat obsah výuky, tak aby uplatnění žáků v praxi bylo co nejsnazší.

Cílem je poskytnout studentům nezbytné dovednosti a znalosti, aby mohli úspěšně absolvovat střední školu a následně nastoupit do odpovídajícího zaměstnání.

Pracovní uplatnění pro absolventy středních škol

KZ System může úspěšným absolventům střední školy poskytnout širokou škálu profesionálních pracovních možností.

Naše firma bude také v rámci tohoto programu poskytovat odborné poradenství pro studenty a učitele, aby získali informace a zkušenosti potřebné ke zvýšení vlastních kompetencí.

 

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.