Sledování vozidel a pohyblivých objektů

||Sledování vozidel a pohyblivých objektů
Sledování vozidel a pohyblivých objektů2019-11-18T09:20:07+02:00

Sledování vozidel a pohyblivých objektů

Mezi další činnosti společnosti KZ system s.r.o. patří montáže a servis monitorovacích systémů pro vozidla a pohyblivé objekty. Spolupracujeme s největšími poskytovateli služeb sledování a ostrahy vozidel v ČR. Samotné jednotky GPS jsou instalovány do vozidel, dopravních prostředků, kontejnerů aj. pohyblivých objektů. Instalace jsou buď dlouhodobé nebo krátkodobé.

Obvyklé jsou montáže dlouhodobé, kdy je jednotka skryta v interiéru vozidla a pevně připojena k elektroinstalaci a napájení.

Výjimečně se provádí i instalace krátkodobá, která je vhodná např. pro společnosti, které často mění vozový park, popř. si auta pronajímají na krátké časové úseky. V takovém případě jsou jednotky mobilní, umístěné v blízkosti zásuvek s napájením.

Služba a nastavení jednotek je velmi specifická pro každý jeden objekt a je tedy možné každou jednotku nastavit a konfigurovat dle požadavků objednatele. Samozřejmostí jsou v dnešní době evidence a přehledy po internetu, knihy jízd a databáze na serverech poskytovatele. Pro operativní přehled pak fungují mobilní aplikace pro chytré mobilní telefony a tablety.

Sledování vozidel a pohyblivých objektů

Máte zájem o naše služby?

Jednoduše vyplňte náš poptávkový formulář a my se Vám v nejbližší době ozveme.

Poptat službu