Systémy kontroly vstupu a docházkové systémy

||Systémy kontroly vstupu a docházkové systémy
Systémy kontroly vstupu a docházkové systémy2019-11-18T09:18:45+02:00

Docházka a přístup

Systémy kontroly vstupu, automatické turnikety, branky aj. zábranné systémy

Přístupové identifikační systémy jsou zařízení pro vstupy do areálu a budov. Jejich využití je velmi široké a instalace snadná. Nejčastěji se používají na odemykání dveří, které jsou zajištěny elektromagnetickým zámkem nebo pro odblokování turniketu. Jako identifikační médium lze používat přívěšky a bezkontaktní karty. Systém přístupu má velmi široké použití a lze jej libovolně dále rozšiřovatdoplňovat o další aplikace.

Docházkové a přístupové systémy jsou dnes často součástí integrovaných bezpečnostních řešení v průmyslových a sportovních areálech, administrativních budovách, hotelových komplexech ad. KZ systém má praktické zkušenosti právě z uvedených oblastí, ale i samostatných projektů jako např. zajištění vstupních filtrů do stavby tunelu Blanka, kde se jedná o mobilní aplikace přizpůsobené náročnému stavebnímu prostředí. Naším pilotním projektem je pak vybavení hlavní recepce v areálu ŠKODA POWER DOOSAN v Plzni, odkud pochází níže přiložená fotografie.

Evidence docházky, stravování, popř. jiné služby pro zaměstnance

Bezkontaktní identifikace jako efektivní způsob evidence pracovní doby. Docházkový systém za Vás komplexně řeší vyhodnocení docházky zaměstnanců včetně práce přesčas, příplatkůpohotovostí a umožňuje propojení na mzdové a personální systémy.

Máte zájem o naše služby?

Jednoduše vyplňte náš poptávkový formulář a my se Vám v nejbližší době ozveme.

Poptat službu