Technologie

Anténní systémy

s čím můžete počítat

Specializujeme se na digitální pozemní televize (DVB-T), která je předurčena k pokrytí celé Evropy. Rádi pomůže každému, kdo chce vybudovat nový anténní systém nebo aktualizovat již existující. Anténní instalace představeny níže jsou souborem možností, které lze volit v závislosti na výkonu vysílače a jeho vzdálenosti k přijímacímu bodu, stejně jako na základě specifických požadavků uživatele.

anténní systémy

Digitální televize pro moderní domácnosti a podniky

Specializujeme se na digitální pozemní televizi

(DVB-T), ideální pro široké pokrytí po celé Evropě. Nabízíme komplexní služby, od návrhu až po instalaci anténních systémů, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám a specifikacím každého klienta.

Antény pro nové domácnosti

Pokud plánujete instalaci anténního systému v novém domě, naše řešení vám nabídnou nejmodernější technologie pro optimální příjem DVB-T signálu.

Modernizace stávajících anténních systémů

Pro ty, kdo chtějí modernizovat svůj stávající anténní systém, nabízíme špičkové technologie a odborné poradenství, jak dosáhnout lepšího výkonu a spolehlivosti.

Nahrazení staré kabeláže

Pokud je vaším cílem nahradit starou kabeláž, naše anténní systémy nabízí vysoce kvalitní a odolné materiály, které zaručují dlouhou životnost a výkon.

Distribuce DVB-T signálu

Pro distribuci DVB-T signálu do více televizí vám nabízíme efektivní a spolehlivé řešení, které zajišťuje kvalitní příjem v každém pokoji.

Individuální požadavky na DVB-T televizi

Pokud máte specifické požadavky na koupi DVB-T televize, naše odborné poradenství vám pomůže najít ideální model, který splní všechny vaše potřeby.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.