Technologie

Domácí videotelefony

s čím můžete počítat

Moderní komunikační řešení pro bezpečí a pohodlí

Naše domácí videotelefony představují inovativní komunikační platformu, která zvyšuje bezpečnost a pohodlí v rodinných domech, bytových jednotkách, komerčních prostorách i veřejných institucích.

S funkcemi jako obousměrná komunikace a možností ovládání elektronických zámků přes domovní monitor, naše systémy nabízejí komplexní řešení pro správu vstupů.

Integrace s kamerovými systémy

Naše nejmodernější videotelefony umožňují ovládání vstupů na dálku, a to dokonce z jakékoliv části světa, díky integraci s počítačovými sítěmi. V kombinaci s kamerovými systémy lze všechna zařízení ovládat z jednoho mobilního telefonu skrze univerzální aplikaci.

Moderní komunikační ekosystém

Bezpečné a pohodlné řešení

Pro rodinné domy

Naše videotelefony jsou ideální pro rodinné domy, kde zvyšují bezpečnost a umožňují snadnou komunikaci s návštěvami přímo z pohodlí vašeho domova.

Pro bytové jednotky a komerční prostory

V bytových jednotkách a komerčních prostorách naše videotelefony nabízejí efektivní řešení pro správu vstupů a komunikaci s návštěvníky nebo zaměstnanci.

Pro veřejné instituce

Veřejné instituce, jako jsou školy a nemocnice, mohou využít naše videotelefony jako součást komplexního bezpečnostního systému, který zahrnuje i možnost dálkového ovládání a monitorování.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.