Technologie

Protipožární ochrana

Protipožární ochrana a elektrická požární signalizace (EPS) je klíčovým prvkem v oblasti bezpečnostních řešení. EPS je specializované zařízení pro včasnou detekci a signalizaci požáru.

komerční
prostory

úřady a
instituce

osobní
majetek

Jak funguje protipožární ochrana (EPS)

Signály z požárních hlásičů jsou přijímány centrální ústřednou EPS. Tato ústředna je vybavena stálou obsluhou, která v případě detekce požáru okamžitě přivolá profesionální jednotku požární ochrany. V situacích, kdy není zajištěna stálá obsluha, je aktivována zásahová jednotka prostřednictvím dálkového přenosového zařízení.

V oblasti EPS projektů klademe maximální důraz na dodržování aktuální legislativy. Jako dlouholetí partneři developerů a stavebních společností máme bohaté zkušenosti s instalací a údržbou EPS systémů. Jsme vždy v souladu se změnami v legislativě a technologických trendů, a pravidelně školíme naše odpovědné zaměstnance. Spolupracujeme s regionálními hasičskými sbory (HZS) a soukromými bezpečnostními agenturami, které provádějí monitoring EPS signálů.

Naše EPS systémy jsou často integrovány s dalšími bezpečnostními a evakuačními technologiemi, včetně přístupových systémů, turniket, elektromagnetických zámků a výtahů. Naše referenční projekty zahrnují průmyslové a sportovní areály, obchodní centra a administrativní budovy.

Elektrická Požární Signalizace (EPS)

Protipožární ochrana pro komerční objekty

V komerčních objektech, jako jsou kancelářské budovy, obchodní centra a průmyslové areály, je protipožární ochrana nezbytná.

Naše EPS systémy nabízejí vysokou úroveň bezpečnosti a jsou navrženy tak, aby splňovaly všechny legislativní požadavky. Spolupracujeme s bezpečnostními agenturami a hasičskými sbory, aby byla zajištěna rychlá a efektivní reakce v případě požáru.

Elektrická Požární Signalizace (EPS)

Kamerové systémy pro úřady, magistráty a další veřejné instituce

Veřejné instituce, jako jsou školy, nemocnice a městské budovy, vyžadují speciální bezpečnostní opatření. Naše kamerové systémy nabízejí možnosti, jako je rozpoznávání tváří a monitorování veřejných prostor, což je klíčové pro zajištění bezpečnosti a ochrany osobních údajů.

Elektrická Požární Signalizace (EPS)

Protipožární ochrana a alarmy pro váš dům

Pro majitele rodinných domů, bytů a rekreačních objektů je protipožární ochrana klíčová. Naše EPS systémy jsou flexibilní a cenově dostupné, s možností postupného rozšiřování. Díky moderním technologiím, jako je dálkové ovládání a monitoring, můžete mít klidnou mysl, vědě, že váš majetek je v bezpečí.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.