Technologie

Kamerové a dohledové systémy

komerční
prostory

obce, města, instituce

osobní
majetek

Na co se můžete spolehnout

Odborníci na kamerové systémy s 15 lety zkušeností

Společnost KZ System je odborníkem na kamerové a dohledové systémy s více než 15 lety zkušeností. Naším hlavním cílem je budování a udržování důvěry našich zákazníků, zejména v oblasti soukromého zabezpečení.

Svému kamerovému systému byste měli důvěřovat

Rozumíme, že nasazení kamerových systémů v soukromí je citlivá záležitost. Proto dodržujeme striktní pravidla v zacházení s důvěrnými informacemi a postupujeme s maximální odpovědností.

Moderní trendy v dohledových systémech

Díky rychlému vývoji internetových a datových sítí se nám otevírá nový prostor pro dálkové ovládání bezpečnostních technologií. Nyní je možné mít online dohled nad svým majetkem prostřednictvím tabletů a chytrých mobilních telefonů.

Bezpečnostní kamery s vysokou kvalitou záznamu

Využíváme megapixelové kamery, které poskytují vysokou kvalitu záznamu a nahrazují starší analogové technologie. Záznamy lze ukládat přímo do vašich mobilních zařízení.

Kamerové a dohledové systémy

zabezpečení firmy a komerčního objektu

Pro komerční objekty, jako jsou kancelářské budovy, obchodní centra a sklady, nabízíme komplexní kamerové a dohledové systémy.

Tyto systémy nejenže zvyšují bezpečnost, ale také umožňují efektivní monitorování provozu a zaměstnanců. Naše řešení jsou ideální pro podniky, které hledají vysokou úroveň zabezpečení spojenou s moderními technologiemi.

kamerové a dohledové systémy

Kamerové systémy pro obce, města a instituce

Veřejné instituce, jako jsou školy, nemocnice a městské budovy, vyžadují speciální bezpečnostní opatření. Naše kamerové systémy nabízejí možnosti, jako je rozpoznávání tváří a monitorování veřejných prostor, což je klíčové pro zajištění bezpečnosti a ochrany osobních údajů.

kamerové a dohledové systémy

Kamerový systém pro váš dům a osobní majetek

Pro vlastníky rodinných domů, bytů a rekreačních objektů máme širokou nabídku kamerových systémů, které jsou jednoduché na instalaci a používání. Díky online dohledu přes mobilní aplikace můžete mít svůj majetek neustále pod kontrolou, a to i když nejste doma.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.