Technologie

Počítačové sítě

s čím můžete počítat

Základ moderní infrastruktury pro efektivní provoz

Strukturované kabeláže jsou klíčovým prvkem infrastruktury v administrativních, technických, provozních a výrobních budovách. Naše řešení nabízí maximální integraci slaboproudých systémů, jako jsou lokální počítačové sítě (LAN), kamerové systémy (CCTV), elektronické zabezpečovací systémy (EZS) a systémy kontroly přístupu (ACS), což vede k optimalizaci provozní efektivity a snížení dlouhodobých nákladů.

Vysoké standardy a kvalita počítačových sítí

Díky našim dlouhodobým kontaktům s předními světovými výrobcemi splňují naše řešení veškeré definované normy a standardy v oblasti počítačových sítí.

počítačové sítě

Investice do efektivity

Pro administrativní a technické budovy

Naše strukturované kabeláže a počítačové sítě jsou ideální pro administrativní a technické budovy, kde zvyšují efektivitu provozu a snižují náklady na správu a údržbu.

Pro provozní a výrobní budovy

V provozních a výrobních budovách naše řešení umožňují rychlou a spolehlivou komunikaci mezi různými systémy a zařízeními, což je klíčové pro efektivní výrobní procesy.

Pro budovy s vysokými bezpečnostními požadavky

V budovách s vysokými bezpečnostními požadavky, jako jsou banky nebo vládní instituce, naše počítačové sítě nabízí robustní a spolehlivé řešení pro integraci různých bezpečnostních systémů.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.