Technologie

Docházkové a přístupové systémy

komerční
prostory

úřady a
instituce

Docházkové systémy

Identifikace osob pro komerční objekty

V komerčních prostorách, jako jsou kancelářské budovy a průmyslové areály, jsou naše přístupové a docházkové systémy klíčové pro zabezpečení a efektivní správu pracovního času. Naše technologie je navržena tak, aby splňovala vysoké bezpečnostní standardy a zároveň byla snadno integrovatelná do stávajících systémů.

Naše přístupové a identifikační systémy nabízejí univerzální řešení pro zabezpečení vstupů do komerčních i veřejných prostor. Od elektromagnetických zámků na dveřích po automatizované turnikety, naše technologie poskytuje flexibilní a snadno rozšiřitelné řešení. S použitím moderních identifikačních médií, jako jsou bezkontaktní karty a přívěšky, zajišťujeme rychlý a bezpečný přístup.

Elektrická Požární Signalizace (EPS)

Kontrola vstupu pro úřady a instituce

Veřejné instituce, jako jsou školy, nemocnice a městské i státní budovy, vyžadují robustní a spolehlivé přístupové a docházkové systémy. Naše řešení jsou navržena s ohledem na specifické potřeby a regulace těchto institucí.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.