Technologie

Poplachové a zabezpečovací systémy

Ať už se jedná o sídlo firmy, rodinný dům, bytovou jednotku, rekreační objekt nebo garáž, naše poplachové a zabezpečovací systémy jsou zde, aby chránily váš majetek a zajišťovaly vaši bezpečnost. Každé naše řešení je navrženo na míru, s ohledem na individuální potřeby a požadavky zákazníků.

komerční
prostory

úřady a
instituce

osobní
majetek

Co pro vás zařídíme

Individuální přístup k zabezpečení vašeho majetku

Naše bezpečnostní technologie jsou vždy přizpůsobeny konkrétnímu projektu. Proces začíná místním šetřením, analýzou dispozice objektu a situačních plánů stavby. Důležitým kritériem při návrhu elektronické ochrany jsou vaše specifické potřeby a požadavky.

Inovace v poplachových systémech

V posledních letech se sektor poplachových systémů dynamicky vyvíjí. Kromě základní ochrany majetku nyní nabízíme i automatizaci domácnosti. Díky moderním trendům je možné dálkové ovládání alarmu, včetně ovládání domácích spotřebičů a dalších technologií, jako je topení, měření teploty, zavlažování zahrady a ovládání dveří, vrat a bran.

Certifikovaní technici a spolupráce s Jablotron

Od roku 2015 jsme platinovým partnerem společnosti JABLOTRON. Naši technici jsou certifikováni na systémy PZTS od nejznámějších výrobců, včetně Jablotron, Satel, DSC, Paradox, AJAX BEDO, Rokonet a Galaxy.

Poplachové a zabezpečovací systémy

zabezpečení firmy a komerčního objektu

Pro komerční prostory, jako jsou obchodní centra, kanceláře a průmyslové zóny nabízíme vysoce sofistikované poplachové a zabezpečovací systémy. Tyto systémy jsou navrženy tak, aby chránily nejen majetek, ale i citlivé informace. Integrované funkce, jako je dálkové ovládání a automatizace, umožňují efektivní a flexibilní správu bezpečnosti.

Cenová dostupnost a modularita zabezpečovacích systémů

Cenová dostupnost našich zabezpečovacích systémů je přímo úměrná rozsahu projektu a vašim nárokům. Díky modularitě našich moderních systémů můžete začít s základním zabezpečením a postupně přidávat nové periferie a rozšiřovat systém.

 

Ovládání poplachových systémů přes mobilní aplikace

Všechny tyto funkce lze ovládat prostřednictvím speciálních mobilních aplikací pro chytré telefony a tablety, nebo ze vzdálených PC připojených na internet.

Poplachové a zabezpečovací systémy

zabezpečení úřadu a veřejné instituce

Veřejné instituce, jako jsou školy, nemocnice a vládní budovy, mají specifické požadavky na ochranu a bezpečnost. Naše poplachové systémy zahrnují rozšířené funkce, jako je rozpoznávání tváří a detekce pohybu, což je klíčové pro prevenci nežádoucích incidentů a pro zajištění celkového bezpečí.

Poplachové a zabezpečovací systémy

zabezpečení osobního majetku

Pro majitele osobního majetku, jako jsou rodinné domy, byty a rekreační objekty, nabízíme uživatelsky přívětivé a cenově dostupné poplachové a zabezpečovací systémy. Tyto systémy jsou jednoduché na instalaci a umožňují dálkové ovládání přes chytré telefony a tablety, což vám dává klid a jistotu, že váš majetek je v bezpečí, i když nejste na místě.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.