KZ system

Bezpečnost začíná u vstupu

Špičková technologie pro zajištění domova i firmy

Chytré brány, branky, kamerové systémy. Základní kameny pro zabezpečení vaší firmy či domova. Pokud vám záleží na kvalitním zajištění vašeho majetku, jste na správném místě. KZ SYSTEM totiž nabízí vše pro ty nejnáročnější zákazníky.

 

Potrpíte si na profesionální služby? Naše firma nabízí zajištění přístupových systémů s využitím té nejnovější dostupné technologie. Námi nabízené systémy pro vjezdové brány jsou snadno ovladatelné skrze chytré mobilní aplikace.

Svou bránu můžete otevřít na dálku i pokud nejste fanouškem propojování aplikací a domu. Vybírat totiž můžete i z dálkových ovladačů s NFC technologií nebo čteček UHF, které fungují až na vzdálenost 18 metrů vaše bránu otevřou rychle a bez zbytečného čekání.

Technologie pro nejnáročněnjší uživatele

Potěšíme i ty nejnáročnější zákazníky, kteří si u nás mohou vybrat to nejkvalitnější technologii. S kamerovými systémy značky DAHUA a jejich aplikacemi, které vám umožní vytvořit několik uživatelských účtů a vzájemné integrace videozáznamů zajistíte vašemu domovu či firmě to absolutní bezpečí.

Technologie značky 2N vás oslní moderním designem i snadným a efektivním ovládáním. Díky tomu můžete strávit méně času s nastavením a věnovat tak energii tomu, na čem vám záleží nejvíce. To vše beze strachu z narušení vašeho majetku.

Všechny zmíněné systémy pro Vás kompletně propojíme s místní VLAN tak, abyste měli všechna svá zařízení pohromadě.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.