KZ system

Inovace ve školním ozvučení: Přechod na IP systémy

Energetická efektivita a vysoká kvalita zvuku

IP ozvučení nabízí ekologickou alternativu starým systémům, snižuje potřebu rozsáhlé kabeláže a zároveň poskytuje čistší a jasnější zvuk. Jeho instalace je jednodušší, což školám ušetří nejen finanční prostředky na zařízení, ale i na provoz.

Flexibilita a inteligentní funkce
Díky IP technologii je možné do systému integrovat inteligentní mikrofony a převádět textové hlášky na mluvené slovo, čímž se zvyšuje jeho univerzálnost. Systém také umožňuje přístup k mezinárodním vysíláním, což otevírá dveře k novým vzdělávacím možnostem.

Revoluce školní signalizace
Zásadní inovací je nahrazení tradičních zvonků IP systémem, který umožňuje využívat předvybranou hudbu pro signalizaci začátku a konce vyučovacích hodin. Toto řešení přináší příjemnější akustické prostředí a nabízí školám možnost personalizace zvonění.

Modernější vzdělávací prostředí

Zavedení IP ozvučení tak otevírá cestu k modernějšímu a efektivnějšímu vzdělávacímu prostředí, které je v souladu s požadavky 21. století. S produkty a službami od KZ System mohou školy vytvořit přátelské a motivující prostředí pro své studenty a zaměstnance.

 

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.