KZ system

Lone Worker – systém ochrany osamocených pracovníků

V dnešní době, kdy technologie prorůstá do každého aspektu pracovního prostředí, zůstává ochrana osamocených pracovníků klíčovou prioritou pro řadu průmyslových odvětví. Pracovníci, kteří se vyskytují v potenciálně nebezpečných podmínkách,  čelí jedinečným výzvám, které vyžadují inovativní řešení. Jedním z takových je systém Lone Worker, který nabízí nejen pokročilou ochranu pracovníků, ale i zvýšení efektivity práce.

Osamocení pracovníci, ať už ve výrobních závodech nebo na odlehlých pracovištích, se často potýkají s riziky, jako jsou úrazy nebo zdravotní komplikace, a to bez možnosti okamžité pomoci nebo bez stálého dohledu. Tato izolovanost může ztěžovat rychlou reakci na nehody, což zvyšuje riziko vážných následků.

Efektivní monitorování bez potřeby GPS

Systém Lone Worker přináší řešení těchto problémů pomocí moderních technologií. Využívá bluetooth majáky pro sledování polohy pracovníků bez potřeby GPS. Tato technologie umožňuje efektivní monitorování a rychlou reakci v případě neobvyklých událostí, jako je pád nebo nečinnost pracovníka.

Systém je integrován do odolných telefonů a tabletů, což umožňuje jeho bezproblémovou integraci do běžného pracovního procesu.

Bezpečnost i prostor pro optimalizaci

Jasným příkladem úspěchu systému je nedávná instalace u našeho významného partnera v Praze. Tato realizace nejenže zvýšila bezpečnost pracovníků, ale také poskytla cenná data pro optimalizaci pracovních procesů.

Kromě základních bezpečnostních funkcí, systém nabízí editovatelné formuláře a podrobnou evidenci návštěv a pracovních úkonů. Tato flexibilita a uživatelská přívětivost činí ‚Lone Worker‘ atraktivním nejen z hlediska bezpečnosti, ale i z hlediska správy a efektivity práce.

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.