KZ system

Obecní kamerový dohledový systém

Špičková technologie pro bezpečnější obec

Jednou z nejdůležitějších priorit pro jakoukoli obec je bezpečnost. Pro tyto výzvy přinášíme naše technologické řešení – Obecní Kamerový Dohledový Systém (OKDS).

 

OKDS je revoluční systém dohledu, který byl navržen s ohledem na výzvy moderní doby. Tento systém dokáže rozpoznat registrační značku vozidla při vjezdu nebo výjezdu z obce při rychlosti až do 80 km/h. 

Technologie pro nejnáročnější uživatele

Navíc, díky pokročilé technologii bezdrátových spojů na frekvenci 60 GHz, naše kamerové body mezi sebou komunikují na vzdálenosti až 1,5 km. To znamená, že můžeme zabezpečit i rozsáhlejší oblasti bez nutnosti kabelového spojení. Tato flexibilita umožňuje snadnou instalaci a škálovatelnost našeho systému.

Obecní kamerový dohledový systém je jen jedním z mnoha způsobů, jak pomáháme zvyšovat bezpečnost v obcích. Pokud se chcete dozvědět, jak může OKDS pomoci vaší obci, neváhejte nás kontaktovat. 

Kanceláře společnosti a Showroom

Pod Šibeníkem 1154
434 01 Most

Fakturační adresa

Ke Koupališti 1257/4
434 01 Most

E-mail

Nové příležitosti
obchod@kzsystem.cz

Obecné dotazy
info@kzsystem.cz

Servisní zásahy
servis@kzsystem.cz

Naše společnost realizovala projekt registrační číslo 0380001391 s názvem Kreativní vouchery pro KZS zaměřený na provedení komplexní kreativní komunikační a propagační kampaně financovaný Evropskou unií – Next Generation EU.